Zaproszenie na pielgrzymki

Drodzy Rodacy,

śpieszymy z ogłoszeniami na nasze najbliższe wyjazdy i pielgrzymki:

 

- 29 maja, w niedzielę: wyjazd na Festa dei Popoli do Bassano del Grappa, start o godz. 7.45 z Oratorium w Porcia, powrót ok. godz. 20.00, 20.30, wszelkie szczegółowe informacje dostępne są u Alicji Kacperskiej-Kogut (nr cell. +39 320 844 4287)

 

- 5 czerwca (niedziela): wyjazd na Giornata Interdiocesana dei Migranti w Udine. Z naszej diecezji wyruszy darmowy autokar, w którym będzie miejsce dla przedstawicieli wszystkich mniejszości etnicznych (po 8 osób). Jeśli któraś ze wspólnot zajmnie mniejszą niż przewidziana ilość miejsc, wówczas będą one dostępne dla innych, czekających w ewentualnej „kolejce”.

Wyjazd autokaru nastąpi o godz. 8.45 na terenie Seminarium Duchownego w Pordenone. Msza św. w Udine o godz. 12.30, następnie jest obiad o godz. 12.30, po którym przwidziany jest powrót.

Zapraszamy do zapisów, niestety, tylko drogą mailową (prośba organizatorów) podając:

Imię i nawisko

Narodowość

Adres zamieszkania we Włoszech

Nr telefonu

Adres e-mail

W imieniu organizatorów prosimy o zaisanie się możliwie szybko, najpóźniej do najbliższej niedzieli. Adres do zapisów: pastoraleporcia@wp.pl

 

- 11-12 czerwca (sobota-niedziela): coroczna piesza pielgrzymka Macerata-Loreto, z Porcia wyjedzie autokar w sobotę o godz. 11.00, z Oratorium, powrót w niedzielę ok. godz. 15.30: zapisy tylko drogą mailową (danielefort@tin.it) pisząc w tytule: „Macerata-Loreto”. Koszt pielgrzymki 55 euro (40 euro dla osób niepracujących oraz studentów (również niepracujących)). Kwota obejmuje zapis na pielgrzymkę, przejazd autokarem, śniadanie w restauracji w niedzielę oraz obiad „w koszyku” na drogę powrotną.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Możliwość komentowania jest wyłączona.